Prekių pristatymas

Perkant už daugiau nei 50 Eur - pristatymas nemokamas.

Jūsų patogumui, prekių pristatymui pateikiame šiuos variantus:

PRISTATYMAS Į NAMUS SU VENIPAK
Populiariausias pristatymo būdas, kai siuntą jūsų nurodytu adresu pristato kurjeris, prieš tai susisiekęs nurodytu telefonu. Tiesiog užsisakote ir laukiate, kol prekės jums bus atvežtos iki pat durų. Kurjeriai siuntas pristato darbo dienomis. Siuntą gausite per 1-3 dienas po apmokėjimo.
Kaina 3 Eur (visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją).

PRISTATYMAS Į OMNIVĄ PAŠTOMATĄ 
Omniva savitarnos siuntų terminalai veikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Visi Omniva paštomatai įrengti lauke, todėl juose galima atsiimti siuntas bet kuriuo paros metu. Siunta į terminalą pristatoma per 1-3 dienas po apmokėjimo. Pristačius siuntą į paštomatą, gavėjas iš karto gauna SMS panešimą apie atvykusį siuntinį, kuriame taip pat nurodyta data, iki kada galima atsiimti siuntinį. Siuntiniai paštomate laikomi 7 kalendorines dienas nuo siuntos pristatymo į paštomatą momento. Maksimalus siuntos svoris 30 kg. Gavę SMS pranešimą iš Omniva su šešiaženkliu durelių atidarymo (siuntinio atsiėmimo) kodu, nuvykite prie nurodyto paštomato. Pagrindiniame liečiamojo ekrano meniu pasirinkite "Atsiimti siuntą" ir suveskite kodą, gautą SMS. Patvirtinus kodą, automatiškai atsidarys paštomato skyrius, kuriame yra įdėtas Jums skirtas siuntinys.
Kaina 3 Eur.

PRISTATYMAS Į LP EXPRESS 24 SIUNTŲ SAVITARNOS TERMINALĄ
Šio būdo privalumas tas, kad po siuntos pristatymo į terminalą, ją galėsite pasiimti jums patogiu metu, nes terminalai veikia 24 val. per parą visomis dienomis. Siunta į terminalą bus pristatyta per 1-3 dienas po apmokėjimo. Iškart po siuntos pristatymo į LP EXPRESS terminalą, gavėjas yra informuojamas SMS žinute ir/arba e-laišku. Pranešime yra nurodomas LP EXPRESS terminalas, kuriame yra gavėjui skirta siunta bei du unikalūs PIN kodai. Turėdamas pranešimą su dviem PIN kodais, gavėjas LP EXPRESS terminale turi pasirinkti „Atsiimti siuntą“. Terminalo liečiamame ekrane paeiliui suvedus PIN kodus atidaromos gavėjui skirtos dėžutės durelės. Siuntą iš terminalo reikia atsiimti per ne ilgesnį nei 72 (septyniasdešimt dviejų) valandų terminą, skaičiuojant nuo pristatymo į terminalą momento. Maksimalus siuntos svoris 30 kg.
Kaina 3 Eur.